האור הלבן

פרח היים בלבן

 

בואו לגלות איך לחוש שמחה, אהבה, אושר,עוצמה… 

בואו לגלות את היכולת להתמיר כאב לשמחה ,פחד לעוצמה וליצור את החיים שברצונכם ליצור.

  האור הלבן , שיטה שפותחה על ידי שי טובלי

האם מוכרת לכם התחושה שאתם רבים וכועסים שוב ושוב עם בן או בת הזוג למרות שהבטחתם לעצמכם שיותר לא תגיבו בצורה  כזאת?

האם מוכרת לכם התחושה שאתם "תקועים", לא מסופקים, לא שמחים במקום עבודתכם?

האם אתם מרגישים שיש חוויה של מעבר לרוטינת החיים הרגילים ואתם מבקשים לחוות אותה?

האם מוכרת לכם התחושה שאתם תלויים באהבה, בכסף של מישהו אחר ואתם רוצים להחזיר את היכולות לספק צרכים אלה מתוככם?

 

דפוסים חוזרים ונשנים אלה בדרך כלל לא נפתרים מעצמם. נדרשת איזו שהיא עבודת מודעות כדי ליצור שינוי.

ישנן היום הרבה טכניקות המציאות פתרונות ועזרה.

הטכניקה העוצמתית ביותר שאני מכירה ועובדת עבורי כחלק מתהליך הריפוי שאני עוברת היא שיטת האור הלבן.

האור הלבן זו טכניקה פשוטה ,קלה לביצוע המאפשרת הרחבת "שרירי" התודעה ותוך כדי כך התמרת הישן והלא משרת אותנו יותר לאנרגיה חדשה ,צלולה , נקיה  וטהורה.

האנרגיה החדשה והטהורה מאפשרת לנו לפעול במציאות בדרך שונה. להגיב ממקום של חופש ולא כאב. לבחור את דרכנו בבהירות ולא על סמך הישן והמבולבל.

לאור הלבן מגוון טכניקות הנוגעות בשחרור טראומות מהחיים האלה. שחרור של דפוסים עמוקים שלא משרתים אותנו יותר וכו'  . תוך כדי התהליך  התודעה מתרחבת למימדים חדשים, זו חוויה משחררת ומעצימה בפני עצמה. אנו כך נזכרים מי אנחנו באמת.

האם הנך רוצה לשחרר דפוסים חוזרים ונשנים שלא משרתים אותך יותר?

האם הנך רוצה לחוש אושר וסיפוק במערכות יחסים, יחסים עם בני משפחה ,חברים, חברים לעבודה  ?

האם הנך רוצה להשתחרר מטראומות ישנות  החיות בתוכך כאילו הן קרו עכשיו, והממשיכות לנהל את חייך ?

האם הנך רוצה יכולת להתמיר רגשות שליליים ? להיות הקוסם של חייך ? 

האם הנך רוצה  לחוש אושר, חופש שלווה ללא תלות בנסיבות החיים ?

האם הנך רוצה לבוא במגע עם העוצמות הפנימיות שלך, היכולות שלך ?

 רוחמה בן אבות פסיכולוגית קלינית מספרת על תהליכים באור הלבן שעברה עם יובל

עברתי מספר תהליכים בשיטת האור הלבן בהנחיית יובל.

יובל הנחתה בצורה עדינה ,רגישה  עמוקה ומיומנת, הנחיה שאפשרה לי להגיע למקומות חדשים ומשמעותיים ביותר.

כפסיכולוגית קלינית בעלת ניסיון רב שנים בטיפול אני מאד זהירה בבחירת מי שמטפל בי . יובל רכשה את אמוני מהאינטראקציה הראשונה איתה והצדיקה אותו ואף עלתה על כל ציפיותי.

ליובל יש את השילוב הנדיר באמת של אישיות טיפולית המקרבת ומאפשרת הפתחות וצמיחה יחד עם מיומנות וניסיון טיפולי רב בשיטה.

אמשיך להיעזר בהנחייתה בכל הזדמנות שאוכל.

 רוחמה בן אבות

פסיכולוגית קלינית בכירה

 

הפגישות הן פגישות אישיות שעורכות  כשעתיים .(או לפעמים יותר )

 

מהו האור הלבן?

 האור הלבן היא שיטה שפותחה ע"י שי טובלי , זו שיטה המאפשרת לאדם להרחיב את תודעתו כך שיוכל להחזיק את המפתח רב העוצמה לריפוי רגשי ,מנטאלי ופסיכוסומאטי. כמו גם ל"זינוקי מודעות" הנובעים על רקע ההרחבות וביכולת המדיטטיבית המהווה את פריצת הדרך במסע הרוחני.

 אנשים היום מבינים כי מצבי מדיטציה עשויים להיות מועילים ביותר. עם שיטת האור הלבן המדיטציה הופכת לנגישה ,שיטתית ומסודרת . בעזרתה אדם יכול להיכנס אל תוך מצבי התודעה העמוקים ביותר. בעזרת שיטת האור הלבן המצבים המדיטטיביים הופכים לכלים רבי עוצמה בהם ניתן להיעזר למטרות של ריפוי, קבלת החלטות בחיים והבנה עצמית. ישנן מגוון של טכניקות אשר כולן מבוססות על "עיקרון ההרחבה" הפשוט והקל ליישום ,תוכלו להתחבר אל השכבות הנסתרות של תודעתכם ורוחכם ולקחת אחריות על עתידכם ואושרכם. האור הלבן היא שיטה המאפשרת לאדם להרחיב את תודעתו כך שיוכל להחזיק את המפתח רב העוצמה לריפוי רגשי , מנטאלי ופסיכוסומאטי.

 העיקרון הבסיסי מאחורי השיטה כולה היא –כל בעיותינו נוצרות במצב של תודעה מצומצמת וכל בעיותינו יכולות להיפתר במצב של תודעה רחבה . באמצעות כלי פשוט להפליא , המכונה "תהליך ההרחבה" , מאפשרת השיטה להעיר רבדים נסתרים (שדות מעודנים ) של התודעה ,שבהם למעשה מצוי המפתח רב העוצמה לריפוי רגשי , מנטאלי ופסיכוסומאטי.

המתרגל זוכה לסמכות עצמית חדשה –הכוח לשנות את עצמו ואת חייו במו ידיו, ללא תלות בגורם חיצוני.

 בעזרת האור הלבן ניתן ל"פתור" חלומות, להתיר טראומות ארוכות שנים, להתנסות במצבי תודעה גבוהים ביותר ללא ידע מוקדם, לראות את התת- מודע בבהירות מוחלטת ולהתיר אותו , לדעת מה לעשות בהתלבטויות אין סופיות ועוד..

הרחבת התודעה

 מה שמאפיין את הקשיים והחסימות הפיזיים והנפשיים שלנו ,הוא בראש ובראשונה תחושת כיווץ . אנו חשים מכווצים בגלל מחשבות ,רגשות ונסיבות החיים . הסבל נגרם בגלל תחושת הכיווץ שאנחנו חווים.

תהליך ההרחבה

 ההפך של תחושת הכיווץ הוא התרחבות.

התחושות שלנו שמלוות בריאות ושחרור היא תחושת התרחבות ופריצת מגבלות, תחושת פתיחות וזרימה . רוב רובו של הסבל נובע מהמחשבות, האמונות ,הרגשות והרעיונות שלנו (לא מהחיים עצמם).

הסבל הוא מצב של תודעה מכווצת.הרחבת התודעה היא דרך לשינוי חיינו ברמות שונות, ריפוי החסימות המנטאליות, רגשיות ופסיכוסומאטיות שלנו.

 הרחבה היא תהליך שבאמצעותו אנו באים במגע באופן ישיר עם המגבלות של מצבנו הנוכחי , פורצים דרכן ונעים מעבר להן.

 אנו מזהים את תחושותינו רגשותינו בצורת תבנית ,תבנית היא דפוס מוגבל ומצומצם והינה צורה של סבל. חריגה מהתבנית משמעה ללא יוצא מן הכלל התגברות השמחה ,התעלות הרוח ,הגברת היצירתיות, החיוניות והאינטליגנציה.

ברגע שאנחנו מזהים את התבנית , מאפיינים את גבולותיה (בעזרת חושינו המעודנים )  אנו יכולים לפרוץ מבעד למגבלות שלה ולנוע מעבר לזה .

אנו יכולים להרחיב כל דבר ביקום –רגשות ומחשבות נוראיים , טראומות, זיכרונות,ואפילו שמחה  ועוצמה.

אנו מתמירים רגשות ומחשבות שליליים , למשל כדי להרחיב עצב, אנו מזהים את התבנית של העצב בעזרת חושינו המעודנים (כולל מיקום בגוף, צורה, צבע, תחושה וניחוח). אנו מרחיבים אותו עד שאין זכר למערבולת הרגשית והשלילית שנוצרה בגללו . מגיעים למצב ניטראלי וממשיכים להרחיב עד שהרגש מותמר למצב רחב לחלוטין.

מפגש אור לבן

בתהליך עצמו, המונחה עוצם את עיניו והמנחה מדריך אותו כיצד לבצע את תהליך ההרחבה. באמצעות תהליך הרחבה המונחה עובר למישור תודעה גבוה יותר. המונחה מגיע למרחב בתוכו הוא חופשי מהבעיה עליה סיפר בתחילת התהליך, אז הוא יכול לראות את הבעיה ממישור תודעה גבוה יותר וליצור שינוי משמעותי של הבעיה/הדפוס.

המנחה אשר מקריא את הטכניקה, עוזר באמצעותה למונחה להתמקם עוד ועוד בתוך שדות התודעה  הגבוהים ולמעשה מאפשר למונחה להתחבר אל מקורות החוכמה.  האהבה והשחרור אשר תמיד קיימים בתוכו. בהמשך התהליך דרך שאלות והכוונה מעשית המנחה יעזור למונחה לפרק בעצמו את הדפוס או הטראומה איתם נכנס לתהליך.

ברגע שאדם מגלה רבדים של נוכחות, עוצמה וריפוי בתוכו, מתחילה להבנות סמכות עצמית והוא הופך להיות המורה של עצמו . "אני " אמיתי שאינו זקוק להנחיותיה של סמכות חיצונית מכל סוג.

השילוב של מנחה מקצועי יחד עם הטכניקות פורצות הדרך של האור הלבן, הופכים את המפגש לחוויה משחררת ובלתי נשכחת ואת סדרת המפגשים למשני חיים.

 ההרחבה היא הכלי המרכזי שאיתו משתמשים המנחים ברוב הטכניקות של האור הלבן. אולם לעבודה עצמה מתוך מרחבי התודעה הגבוהים פנים רבות כגון-התרה ושחרור מטראומות , פירוש חלומות, הערת הפוטנציאל הרדום של הצ'אקרות ואיזונן, קבלת בהירות בנושאים הדורשים קבלת החלטות , חקירה והתרה של תשוקות ודפוסים חוזרים , הרחבת הזהות העצמית עבור התבססות רוחנית עמוקה ועוד ועוד..

בסוף המפגש מנחה האור הלבן יעשה אינטגרציה לכל מה שנאמר על מנת לעגן את התובנות, להכניס בהירות ומודעות לחוויה ולכוון את המשך התהליך הכולל.

 המפגש נעשה באווירה רגועה ושקטה . שילוב של מנחה מקצועי היודע לעבוד עם רמות התודעה השונות ,יחד עם הטכניקות פורצות הדרך של האור הלבן , הופכים את המפגש לחוויה משחררת ובלתי נשכחת, וסדרת המפגשים, למשני חיים.

האתר של האור הלבן :

www.whitelight.co.il

שי טובלי -מפתח שיטת האור הלבן

את שי טובלי פגשתי בקיץ 2011.

אהבה ממבט ראשון כבר אמרתי?

הרבה אפשר להגיד ולומר אבל כדי לתמצת אומר זאת:

הכרתי את שי בתקופה לא פשוטה עבורי. שי היה שם בשבילי,תמך אהב והכיל ברגישות ובאנושיות אין קץ.

התהליכים שאני עוברת איתו בעזרת האור הלבן מעצימים ומשני חיים.

היכולות שלו לראות אותי ,להרגיש אותי ולדייק את השלב הבא בשבילי הן היד הגדולה, הבטוחה, המושטת לעברי כשאני פוסעת במשעול חיי.

ועל כל זה ועל עוד הרבה דברים,

תודה.

דילוג לתוכן